Impresszum

2010.11.18. 14:56

György Bence
főszerkesztő

Vadas Judit
főszerkesztő-helyettes 
vadas.judit@origo.hu

Vass Sonja
lapmenedzser
vass.sonja@origo.hu

Futár Tímea
lapmenedzser
futar.timea@origo.hu

 

Losonci Edina 
senior szerkesztő, rovatvezető (Utazás)
losonci.edina@origo.hu

Hamedl Andrea
szerkesztő, rovatvezető (Intim)
hamedl.andrea@origo.hu

Oszvald Anikó
szerkesztő
oszvald.aniko@origo.hu

 

Illés Lilla 
rovatvezető (Ez Zsír!, Trend)
illes.lilla@origo.hu

Botás Enikő
rovatvezető (Család, Otthon)
botas.eniko@origo.hu

Cs. Nagy Anikó
rovatvezető (Dr. Life, Horoszkóp)
cs.nagy.aniko@origo.hu

Dobi Viktória
rovatszerkesztő (Bulvár)
dobi.viktoria@origo.hu

 

Gergely Kata
hírszerkesztő-rovatvezető
gergely.kata@origo.hu 

Szakadát Fanni
hírszerkesztő
szakadat.fanni@origo.hu

Tóth Fruzsi
hírszerkesztő
toth.fruzsina@origo.hu

 

Margitay Klára
vezető képszerkesztő
margitay.klara@origo.hu

Faluhelyi Fanni
képszerkesztő, fotóriporter
faluhelyi.fanni@origo.hu

Szakadáti Oliver
képszerkesztő, fotóriporter
szakadati.oliver@origo.hu 


Információt az info@life.hu e-mail címen lehet kérni. Telefon: 371-36-05

Hirdetésfeladás: Origo Adhouse
E-mail: 
adhouse@origo.hu
Részletek: http://adhouse.origo.hu/portfolionk/life.hu.html

Szolgáltató neve és elérhetősége:
Origo Média és Kommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság 
(képviselője: Száraz István vezérigazgató) 1037 Budapest, Montevideo utca 9.

Telefon: 371-38-02 , fax: 371-3805 
E-mail: origo@origo.hu
Levelezési cím: 1300 Budapest, Pf: 19
Szakmai, etikai előírások elérhetősége: Magyar Tartalomszolgáltatók Egyesületének kódexe

Szabályozó szervezet: 
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.
Levelezési cím: 1525 Budapest Pf. 75.
Telefon: (+36 1) 457 7100, fax: (+36 1) 356 5520
E-mail: info@nmhh.hu
www.nmhh.hu

Címkék: