Keresés

Megasztár: Tilla szerint Bochkor Gábor nem ért hozzá!

2012. február 4., szombat, 1:59Life.hu
eszközök:

Egy hatalmas partin ünnepelték meg a hamarosan induló Megasztár 6-ot a TV2 műsorvezetői és a tehetségkutató egykori énekesei, akik fel is léptek az est folyamán. Mester Tamás szerint az idei zsűri most kevésbé lesz sértődős, mint az ezt megelőző formáció volt. Tilla szerint pedig Bochkor Gábor lett a főnök a négy ítész közül - de erről Bochinak is megvolt a véleménye, amit ki is fejtett a Life.hu riporterének.

eszközök:
Hozzászóláshoz be kell lépned vagy regisztrálj ide kattintva
5 komment
Tokomkivan 2012-02-09 19:52 5
....hehe...és tényleg nem ért hozzá! ...de még egy rendes rádióműsort sem tud összerakni.
Joe 2012-02-08 19:33 4
Tilla,Liptai megrontott téged!:P
kiwi 2012-02-04 15:20 3
Nem vagyok egy Megasztár-fan, most viszont nézni fogom (sőt nagyon várom), az oka Bochkor Gábor, imádom a stílusát, a humorát, a szövegét, a beszólásait,a....sorolhatnám még. tv2 jól kibabrált velem, most néznem kell. Remélem hozza a laza férfias stílusát amit megszoktunk Tőle. Hajrá Bocsiii!:)A többi szereplő számomra lényegtelen lesz!:))))
boszi:)) 2012-02-04 08:59 2
En nagyon varom ,hogy el kezdodjon a "MEG(MERETTETES)A-SZTAR...."Mas zsuri mas kovetelmenyek es talan meg elesebb figyelem.Szerintem Bochkor Gabor fog a leg kritikusabb szemmel fullel rendelkezo mint zsuri tag:)Es ezt nem negativ ertelembe mondom...:))De nekem roppant szimpatikus Berecki Zoli is...sott.Varom pedig mar dog unalmas sokszor mert alig er veget az egyik csatornan fojtatodik a masikon:))vagy epp egy idoben vannak:)de akkor is.Meg eri mert az eleje feler egy kabareval:))a vegere meg beerik a gyoztes.
hirdetés
80
Horoszkóp
  • Napi
  • Heti
  • Havi

Hirdetés
  • 30
  • 20
  • 10
Top 3
  • Videó
Szólj bele!
  • Kommentek
  • Fórum hozzászólások
Hirdetés
  • 60
  • 50
  • 40
Receptek
  • Legfrissebb
  • Legnépszerűbb
life.hu hírlevél
  • LEGFRISSEBB TOPIK
  • LEGFORRÓBB TOPIK
A life.hu kiadója az Origo Zrt. © Minden jog fenntartva.