Forrás: MTI/Kovács Tamás -
úszás riói olimpia Rio de Janeiro Hosszú Katinka RioLife2016
Clock icon
Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
Hosszú Katinka fantasztikus úszással, világrekorddal nyerte meg a magyar küldöttség második aranyérmét a riói olimpián. Azt mondta, olyan érzése volt, mintha edzésen lenne.

Rajt-cél győzelemmel Hosszú Katinka a 400 vegyes olimpiai bajnok, 4:26:36-tal világcsúcsot úszott. „Szerintem még nem fogtam fel" - nyilatkozta Hosszú közvetlenül a döntő után. "Olyan érzésem volt, mintha edzésen lennék. Korán megérkeztünk ide Rióba, azóta minden nap a négyes pályán edzettem, nagyon felszabadultan tudtam úszni. Életem egyik legszebb napja a mai" - mondta el az M4-nek.

Forrás: MTI/Kovács Tamás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.