A szépség és a szörnyeteg újra a mozikban - Nézd meg Te is 3D-ben!
A Walt Disney Animation Studios újra a vászonra varázsolja egyik legnagyobb klasszikusát, A Szépség és a szörnyeteget, Disney Digital 3D™-ben, ezzel bevezetve egy teljesen új generációt a Disney klasszikusok világába lenyűgöző 3D-s látványvilággal fűszerezve.
A film az okos és káprázatosan szép fiatal lány, Belle történetét meséli el, akit kastélyában foglyul ejt egy félelmetes szörnyeteg. Kétségbeejtő helyzete ellenére Belle barátságot köt a kastély bűbájos személyzetével, az életre kelt tárgyak társaságával: a kis Csészikével, a teáskanna Kanna mamával, a gyertyatartóval és a faliórával. Mindeközben megtanulja, hogyan lásson át a Szörnyeteg elrettentő külsején, hogy felfedezze egy igazi herceg szívét és lelkét.

|
A helyes válasz természetesen a B) volt, azaz Belle-nek hívják a szépséget. Nyertesek: Rafael Brigitta, Csabai Kitti, Márton Eszter, Perényi ENikő, Horváth Renáta, Mészáros Ágnes, Kovács Eszter, Váradi Attila, Molnár Tímea és Séra Bernadett. Gratulálunk! E-mailben is értesítünk Titeket, a kuponokat pedig postázzuk. |
Howard Ashman és Alan Menken által jegyzett felejthetetlen zenével és a lenyűgözően tehetség énekesekkel, a Szépség és a szörnyeteg volt az első animációs film, melyet a legjobb filmért járó Oscar-ra jelölt az Amerikai Filmakadémia.
Érdekességek:
- A filmet hat Oscar-díjra jelölték, melyből az Alan Menken és Howard Ashman jegyezte dalért a Legjobb eredeti filmdalért járó Oscart nyerte el, és a Legjobb eredeti filmzenéért járó Oscart is, mely Menken nevéhez fűződik.
- A Szépség és a szörnyeteg volt az első olyan animáció, amely átlépte a 100 millió dolláros bevételi álomhatárt bemutatásakor.
Alan Menkent az Amerikai Filmakadémia tizenötször jelölte, ebből hétszer nyert. Howard Asham az 1991-es halálát megelőzően hat Oscar-jelölést kapott, melyből kétszer nyert. - Három évvel a film megjelenése után, A Szépség és a szörnyeteget elkezdték játszani a Broadway-en. A musical a Palace Theatre-ben futott 1994 és 2007 között, 5464 előadással, így mindenidők nyolcadik legtovább futó darabja lett. Világszerte tizenhárom országban és 115 városban nyűgözte le közönségét.
A Walt Disney Animation Studios egyik legnagyobb klasszikusa, a Szépség és a szörnyeteg visszatér a mozivászonra Disney Digital 3D™-ben, ezzel bemutatva Belle-t, a Szörnyeteget és a kastély bűbájos személyzetét, a teáskannát, a gyertyatartót és a faliórát egy teljesen új generációnak.
BEMUTATÓ: 2012. február 16.
Magyarországon forgalmazza a Fórum Hungary Kft.
Ha Te is szeretnéd megnézni ezt a klasszikus mesét 3D-s köntösben, akkor válaszolj a lenti kérdésre, és légy türelemmel!
Hogy hívják a "Szépség"-et a filmben?
a) Csészi
b) Belle
c) Szimba
A helyes választ az info@life.hu e-mail címre küldd el, a levél tárgyába ezt írd: A szépség és a szörnyeteg. EGY MEGFEJTŐTŐL CSAK EGY VÁLASZ E-MAILT FOGADUNK EL - a többit töröljük. A helyes válasz betűjele mellett a teljes nevedet és a címedet se felejtsd el beleírni a levélbe, hogy tudjuk hova postázzuk a nyereményed, ha bekerülsz aközé a 10 szerencsés közé, akik egy páros belépőt kapnak a filmre.
|
NYEREMÉNYJÁTÉK SZABÁLYZAT
|
- KOMMENTJEIM
- VIDEÓIM
- RECEPTJEIM
- Napi
- Heti
- Havi
- 30
- 20
- 10
- Videó
- Kommentek
- Fórum hozzászólások
- 60
- 50
- 40
- Legfrissebb
- Legnépszerűbb
- LEGFRISSEBB TOPIK
- LEGFORRÓBB TOPIK

