tűsarkú cipő Pozsony magyar magassarkú futás
Clock icon
Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
A nőknek 130 méteres szakaszt kellett magas sarkúban megtenniük. Voltak nagy hasra esések!

Tűsarkú futóversenyt rendeztek Pozsonyban, ahol a győzelmet egy komáromi lány szerezte meg. Benyó Nikolett 20 másodperc alatt teljesítette a távot. Ezzel egyebek mellett 3000 eurót, forintra átszámolva majdnem egymilliót nyert – írja a Blikk.

Nézd meg, hogyan botladoztak a nők a tűsarkú futás során:

„Csak nem sokkal a verseny előtt tudtam meg, hogy megrendezik, úgyhogy azonnal rohantam, hogy vegyek egy tűsarkút" – mesélte a lapnak a lány, aki egyébként gyakorlott hosszútávfutó, az Érsekújvári Atlétikai Klub igazolt versenyzője, a megmérettetésen végig vezetett a többiek előtt.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.