Keleti Ágnes interjú videó olimpikon születésnap
Clock icon
Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
Keleti Ágnes összesen 10 olimpiai érmet szerzett, ő a magyar tornasport legeredményesebb versenyzője. Ő azonban nem szeret nosztalgiázni, még mindig a jövőbe néz!

97 éves lett Keleti Ágnes, aki a magyar tornasport legeredményesebb versenyzője volt. Összesen 10 olimpiai érmet szerzett, 46 alkalommal nyert magyar bajnokságot. Születésnapja alakalmából a Life.hu riportere, Domszky László készített vele interjút melyből kiderül, Keleti Ágnes nem szeret beszélni a múltról. „Én a jövőbe nézek, nem visszafelé. Az már elmúlt, és az ember még él, hát, akkor még remél" – mondta az olimpiai bajnok, és azt is elárulta, valójában miért is kezdett el sportolni: nem az érmek miatt!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.