Így élte meg a koronavírust Tóth Dávid: „Ki sem tudtam mászni az ágyból"


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.hu„Influenzaszerű tüneteim voltak, így kezdődött minden. Azt hittem, megfáztam! Két napig hőemelkedésem volt és kínzó fejfájás gyötört. Akkor kezdtem el gyanakodni, amikor valami elképesztően durva levertség kerített a hatalmába, ki se tudtam mászni az ágyból, tizenhat órákat aludtam" - mesélte a Ripostnak Dávid.

A szüleire szerencsére ekkor is számíthatott, akik rendszeresen vittek neki ebédet vagy vacsorát, amit az ajtóban adtak át. Dávid mostanra legyőzte a vírust és újult erővel vág bele a táncpróbáknak.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.