Tűz volt egy józsefvárosi iskolában


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huA négyemeletes épületnek csak a földszintjén voltak diákok, ők azonnal elhagyták az iskolát - tájékoztatta Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Hozzátette: a tüzet eloltották, az ügyben tűzvizsgálati eljárást indított a katasztrófavédelem.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.