Vitray Tamás autóbalesetet szenvedett


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huA baleset során szerencsére egyik fél sem szenvedett személyi sérülést.

Összeütköztem egy másik autóval, de nincs személyi sérülés
– mondta Vitray Tamás az Origónak. A tévés azt is hozzátette, hogy a másik autóban egy nő ült a volán mögött.
A rendőrségtől még vizsgálja a baleset körülményeit.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.