Sors Tamás aranyérmet nyert Londonban!

úszás olimpia Sors Tamás aranyérem
Clock icon
Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
Ugyan a londoni paralimpiai játékokat nem közvetíti a magyar televízió, azért nem feledkezhetünk meg a magyar indulókról. Főleg, hogy máris van egy bajnokunk: Sors Tamás aranyérmet nyert 100 méteres pillangóúszásban.

Az 59.23 másodperccel világcsúcstartó, többszörös világ- és Európa-bajnok pécsi sportoló négy éve, Pekingben a magyar küldöttség egyetlen aranyát szerezte. Londonban a 100 méteres pillangóúszás döntőjét végig vezetve diadalmaskodott az S9-es sérültségi kategória döntőjében. A 20 éves Sors az első magyar érmet nyerte Londonban.

Forrás: MTI / Life.hu

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.