Feleségével 40 éve van együtt, barátai azonban már meghaltak mellőle. Moldova György a mai napig alkot, elmondta, min dolgozik most.
A 81 éves íróval a Bors készített interjút. Moldova györgy ahogy az írásról, úgy arról is beszélt, hogyan él manapság. "A hét minden napján írok, megvan a napi penzumom. Nekem ez a munkám, azt pedig becsülettel el kell végezni. Legalábbis én még így tanultam. Nemrég fejeztem be a Fej vagy Írást, most pedig egy szerelmes regényt írok" - árulta el.

Az író nem tagadta, mindig is kevés barátja volt, aki volt, a legjobb, ő már meghalt. "Nem vagyok egy bratyizós fajta. Elveim vannak, aki ezeket megsérti, az nem létezik többé a számomra" - magyarázta és hozzátette, nála csak egyszer lehet hibázni.