Kiderült! Ezzel a nővel levelezget Károly király Kamilla háta mögött


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huVan valami furcsán bájos abban, amikor egy uralkodó tollat ragad. Nem rendeletet ír, nem aláír és nem is egy karácsonyi üdvözlet sablonsorait pingálja, hanem levelet. Méghozzá valakinek, aki nem a felesége. És akinek a neve egyetlen pillanat alatt felrobbantaná a brit sajtót. Károly király lebukott a felesége előtt!

Ez a történet bizony nem egy újabb Netflix-dráma, hanem Melania Trump új memoárjából derült ki, mint egy jól megírt forgatókönyv. A címe szimplán Melania, a tartalma viszont annál bonyolultabb. A kétszeres first lady többek között azt is megemlíti, hogy továbbra is levelezésben áll a brit uralkodóval, III. Károllyal. Baráti, kulturált, mély levelek – papír, tinta, pecsét. Semmi e-mail, semmi online chatelés. Klasszikus, mint maga a monarchia.
A barátságunk folytatódik a királyi családdal, a mai napig levelezünk Károllyal
- említ meg egy részletet a People magazine Melania memoárjából.
Az egész úgy kezdődött, mint minden jó romkom, csak itt semmi rom, csak kom. 2005-ben találkoztak először New Yorkban, akkor még „csak” Károly hercegként. Az igazi mély beszélgetésre viszont 2019-ben került sor, amikor Melania és Donald Trump hivatalos brit állami látogatáson jártak Londonban.
Megtiszteltetés volt újra találkozni vele. Beszéltünk a régre nyúló kapcsolatunkról és egyéb kérdésekről is.
- meséli Melania.
Na mármost, ez volt az a pont, ahol valószínűleg megszületett az első levél. Egy beszélgetés, egy könnyed téma, egy adag „milyen szép az udvar”, és máris postára adják a sorokat.
Melania külön kiemeli: Károly király „angol gentlemanként” viselkedett. Tisztelet, elegancia, figyelem. Ez a fajta udvariasság pedig annyira megfogta Melaniát, hogy a kapcsolat – legalábbis papíron – máig fennáll.
A levelek tartalmát ugyan nem részletezi, de a hangulat egyértelműen baráti. A memoárból az derül ki, hogy Károly olyan ember, aki minden sorban képes jelen lenni. Egyébként is híres „pen-pal” (levelezőtárs) – korábban például Kathy Lette ausztrál humoristával is évekig levelezett. Szóval nem új keletű nála a levélírás.
Nos, ez az a rész, amit Melania nem konkretizál. Vajon Kamilla királyné tud róla? Vajon együtt választják a boríték színét, vagy épp ellenkezőleg – titkos pecsétnyomó kerül elő, amikor senki sem látja? A Buckingham-palota diplomatikusan hallgat, ami persze csak olajat önt a spekulációk tüzére.
Az internet berobbant. Reddit-kommentelők vitatják, hogy Károly tényleg visszaír mindenkinek, vagy a levelek egyenesen a jogi osztályra mennek. Mások szerint, ha tényleg fennáll ez a kapcsolat, akkor az a világ legudvariasabb, legformálisabb „barátsága”. Mindenesetre egy biztos: Melania teljes meggyőződéssel ír róla, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog a világon.



Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.