Vége lett Lengyel Tamás kapcsolatának. A színész és szerelme két év után szakítottak, A mi kis falunk sztárja így csak a munkára koncentrál, de azért jut ideje az ismerkedésre is.

Lengyel Tamás, A mi kis falunk sztárja újra szingli lett, a közelmúltban ért véget a kapcsolata szerelmével. A színész soha nem nyilatkozott magánéletéről, de elismerte, hogy szakítottak. Tamás és volt barátnője két évet töltöttek együtt, de kapcsolatuk alatt sem beszéltek a szerelmükről.

Lengyel Tamás újra szingliFotó: Hirling Bálint - Origo

"Mint minden ember életében, az én életemben is vannak kapcsolatok, amelyek sajnos befejeződnek, de ezek részletei kizárólag rám és a volt barátnőmre tartoznak" – mondta a szakításról a Blikknek a színész. A lap értesülései szerint Lengyel Tamás néhány napja egy népszerű budapesti szórakozóhelyen ismerkedett, de egyébként főként a munkára koncentrál, hiszen a színpad mellett a Válótársakban és A mi kis falunk című sorozatokban is látható.