Hírességek, akik ugyanolyan ruhát viselnek, mint a gyerekeik – Galéria

Forrás: Instagram/chrissyteigen
1/14
Chrissy Teigen és lánya, LunaForrás: Instagram/chrissyteigen
Forrás: Instagram/kyliejenner
2/14
Kylie Jenner és lánya, StormiForrás: Instagram/kyliejenner
Forrás: Instagram/jlo
3/14
Jennifer Lopez anyukájával, Guadalupe RodríguezzelForrás: Instagram/jlo
Forrás: Instagram/gisele
4/14
Gisele Bündchen és lánya, Vivian LakeForrás: Instagram/gisele
Forrás: Instagram/beyonce
5/14
Beyoncé és lánya, Blue IvyForrás: Instagram/beyonce
Forrás: Instagram/madonna
6/14
Madonna és lányai, Estere és StelleForrás: Instagram/madonna
Forrás: Instagram/mariahcarey
7/14
Mariah Carey és gyerekei, Moroccan és MonroeForrás: Instagram/mariahcarey
Forrás: Instagram/kimkardashian
8/14
Kim Kardashian lányaivalForrás: Instagram/kimkardashian
Forrás: Instagram/evalongoria
9/14
Eva Longoria fiával, SantiagovalForrás: Instagram/evalongoria
Forrás: Instagram/khloekardashian
10/14
Khloe Kardashian lányával, True-valForrás: Instagram/khloekardashian
Forrás: Instagram/vivianaortizpr
11/14
Viviana Ortiz és lánya, PaulinaForrás: Instagram/vivianaortizpr
Forrás: Instagram/kyliejenner
12/14
Kylie Jenner és lánya, StormiForrás: Instagram/kyliejenner
Forrás: Instagram/beyonce
13/14
Beyoncé és lánya, Blue IvyForrás: Instagram/beyonce
Forrás: Instagram/kimkardashian
14/14
Kim Kardashian családjávalForrás: Instagram/kimkardashian