Egyre közeledik A Dal döntője, hamarosan eldől, melyik zenekar képviselheti hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon. Vajon ki lesz a kedvenc?

A szexi Tatár Csilla nyolc zenekart konferál majd fel szombat este. A zsűrin és a nézőkön is múlik, ki képviselheti Magyarországot az Eurovíziós Dalfesztiválon.

Wolf Kati már korábban is megmutatta gyönyörű hangját a Szerelem, miért múlsz című számmal, és a fiatal énekesnőt, Bogit is hallhattuk már a tavalyi Dalban. A cuki fiúbandának, a Spoonnak a 2014-es X-Faktorban szurkolhattunk, ahogy egy évvel korábban Szabó Ádámnak is. A Megasztárból és a Voice-ból megismert Mujahid Zoli és Gájer Bálint mellett olyan új, tehetséges bandák és énekesek is feltűntek idén, mint a Passed és Ív.