A mi kis falunk forgatása nemcsak boldog pillanatokat szerzett a szereplőknek, Csuja Imre például megsérült.

Hamarosan láthatjuk A mi kis falunk második évadát, melyben a régi szereplők mellett néhány új is feltűnik majd. Csuja Imre ismét Pajkaszeg polgármesterét, Károlyt alakítja, akinek lesznek kalandjai a következő részekben: az internetes társkeresőn megismerkedik valakivel! A randevú kedvéért pedig megváltoztatta a hajszínét, eközben sérült meg Csuja Imre. 

Csuja Imre megsérült a forgatás közbenFotó: Adrián Zoltán - Origo

"Soha nem volt még festve a hajam, de a forgatás kedvéért most több színt is kipróbálhattam. A cél az volt, hogy fiatalabbnak tűnjek, jól akartam ugyanis kinézni a randevún. Ezért először szőkére, aztán szivárványszínűre sikerült befesteni a hajam, végül a fekete cipőpaszta oldotta meg a problémát. A festés mondhatni tökéletesen sikerült, ám mikor a stábtagokkal megpróbáltuk kimosni a liláskék színezőt, nem figyeltünk arra, hogy a kancsó, amiből öntöttük a vizet, történetesen egy vízforraló kanna volt. Igen nagy meglepetésként ért, ahogy váratlanul megpörkölték a fejemet! Sajgott utána nagyon, szerencsére maradandó károsodást nem szenvedett a hajkoronám" - mondta a Blikknek Csuja Imre.