Önmagán végez emberkísérletet Palik László


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huHárom évvel ezelőtt váltott életmódot Palik László. Azóta egészségesen étkezik és minden nap sportol. Ennek köszönhetően tele van energiával, és nem mellesleg az orvosa is bíztatja: ha odafigyel egészségére, sokkal tovább élhet. Ahogyan ő fogalmaz, ez egyfajta emberkísérlet, amit nagyon szívesen csinál.
„Belefogtam egy „emberkísérletbe", amelynek alanyául magamat jelöltem ki. Nagyon egyszerű a dolog: mindennap sportolok. Nem telhet el úgy huszonnégy óra, hogy ne eddzek valamit. Ez mindig, minden helyzetben megnyugtat, kitisztítja a fejemet, és segít abban, hogy pozitív módon közelítsem meg az előttem álló feladatokat, néha problémákat" – nyilatkozta a hot! magazinnak.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.