A mai napon elnököt választ Amerika, így természetes, hogy rengeteg világsztár leadja a voksát. Összegyűjtöttük azokat, aki már éltek szavazati jogukkal. Listánk folyamatosan bővül.

Olivia Wilde és Jason Sudeikis

Baby girl's first election. It's a cool time to be alive. #tearsofjoy

Olivia Wilde (@oliviawilde) által közzétett fénykép,

Cameron Diaz

 Melissa McCarthy

Yipeee!! I voted!!!!

Melissa McCarthy (@melissamccarthy) által közzétett fénykép,

 Kate Hudson

I voted ✨ ✨

Kate Hudson (@katehudson) által közzétett fénykép,

 Taylor Swift

Today is the day. Go out and VOTE

Taylor Swift (@taylorswift) által közzétett fénykép,

Amy Schumer

Beeeeeee

@amyschumer által közzétett fénykép,

Jessica Alba

your voice matters! #Vote

Jessica Alba (@jessicaalba) által közzétett fénykép,

Paris Hilton

Jesse Williams

#IVotedToday

Jesse Williams (@ijessewilliams) által közzétett fénykép,

Ellen Pompeo

We did it!! @therealdebbieallen #vote #imwithher #sensenotnonsense

Ellen Pompeo (@ellenpompeo) által közzétett fénykép,

Beyoncé

Miley Cyrus

I voted today for @hillaryclinton ❤️ ❤️ I am so proud of all of you who did the same! #imwithher

Miley Cyrus (@mileycyrus) által közzétett fénykép,

Tess Holliday

❤️#ivoted

Plus Model✖️ Mom ✖️ Feminist (@tessholliday) által közzétett fénykép,

Madonna

We Got This!!!!!! H.R.C.

Madonna (@madonna) által közzétett fénykép,

Zoe Saldana

#flashing you with my vote sticker! #onlytimeitwillhappen #vote #election2016

Zoe Saldana (@zoesaldana) által közzétett videó,

Josh Duhamel és Fergie

The solid choice. #SPACEMAN

Josh Duhamel (@joshduhamel) által közzétett fénykép,

Sofia Vergara és Joe Manganiello

We did it!!! @joemanganiello #vote

Sofia Vergara (@sofiavergara) által közzétett fénykép,

Dakota Fanning

#VOTE

Dakota Fanning (@dakotafanning) által közzétett fénykép,

Olivia Munn

NYC!!! Ran into my sweet friend @michaelkors waiting in lines at the voting booths today!! #election2016 ⭐️❤️

Olivia Munn (@oliviamunn) által közzétett fénykép,

Tyra Banks

Have you? Please do.

Tyra Banks (@tyrabanks) által közzétett fénykép,

Vanessa Hudgens

Have youuuuu??? #imwithher

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által közzétett fénykép,

Jenna Dewan Tatum

Your voice is important

Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) által közzétett fénykép,

Lady Gaga

JUST VOTED! And YOU should too! Every vote counts!

#VoteHillary (@ladygaga) által közzétett fénykép,

Reese Witherspoon

Got it done y’all! #VoteYall #ElectionDay

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által közzétett fénykép,

Colton Haynes

I voted & I hope all of you did too!!! I honestly felt like I was gonna start crying happy tears. #ImWithHer #HillaryClinton

Colton Haynes (@coltonlhaynes) által közzétett fénykép,

Hilary Duff

Hope everyone went out and #voted

Hilary Duff (@hilaryduff) által közzétett fénykép,