Szörnyűség történt az éjjel: zebrán gázoltak halálra egy nőt Kecskeméten


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huAz elsődleges adatok szerint 2022. december 18-án 0 óra 26 perckor Kecskeméten, a Vízmű utcában, személygépkocsival elütöttek egy, a kijelölt gyalogosátkelőhelyen áthaladó nőt. A gyalogos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrség az eset vizsgálatát megkezdte - írja a Police.hu.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.