Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huSokaknál kiverte a biztosítékot Bochkor Gábor reggeli rádióműsorában tett kijelentése, miszerint, ha a kapcsolatban az egyik fél elhagyja magát, netán meghízik, az nem méltó arra, hogy szeressék. A rádiós véleménye nagy port kavart, Gábor exe, Molnár Anikó is megszólalt a témában, és kedvese, Várkonyi Andrea is elmondta, mit gondol minderről. A Life.hu riportere most az utca emberét kérdezte.
Az alábbi videóból kiderül, valóban válóok lehet-e egy kapcsolatban, ha az egyik fél a megismerkedéshez képest sokat változik: