"Remélem, Diana büszke ránk" - Őszintén beszélt édesanyjáról Harry herceg


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huRemélem, hogy bármit is teszünk a magánéletben és a hivatásunkban, az büszkeséggel tölti el. Úgy gondolom, hogy ha valaki ilyen fiatalon elveszíti az édesanyját, az teljesen átformálja az életét

Nekem is van még egy gyermeki énem, amelyet próbálok megőrizni. Imádom a gyerekeket. Mindent szeretek bennük, amit csinálnak. Csak azt mondják, amit gondolnak
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.