Szürke 50-rajongók, figyelem! Mostantól nem csak könyv, film és fehérnemű formájában élvezhetitek a kedvenceteket, elkészült az edzésterv is.
Louise Hazel olimpikon a gyors fogyás mellett köteleket, láncokat és fájdalmat ígér azoknak, akik elkezdik a 45 perces szuperintenzív edzésprogramját.
Az edző szerint orgazmikus élményben lesz része a 50 shades ass whooping kipróbálóinak, hiszen annyi hormon szabadul fel sport közben, mint egy jó szex alatt.

"Kegyelemért fogsz könyrögni a gyakorlatok alatt, de utána kirobbanó formában leszel" - ígéri az edző, aki E. L. James trilógiájának nagy rajongója, és úgy gondolja, Christian Grey emlékképével a nők fejében még a kemény sport is könnyebben megy.
Ha már nem tudsz várni a filmpremierig, íme egy kis ízelítő és a magyar előzetes. A Valentin-napra korbácsos szerkóval is készülhetsz a pasidnak, amit a film ihletett.