Varga Izabella bikiniben köszöntötte a nyarat - Fotó


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huA hazai sztárok alig várták már a napsütést, bikinis fotókkal köszöntik a nyarat. Nádai Anikó és Bata Éva után Varga Izabella is felvette a fürdőruhát, és kifeküdt napozni.
"Nekem tegnaptól van nyár..." - írta a színésznő a fotóhoz, amit itt tudsz megnézni.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.