Ahogy a Life.hu is beszámolt róla, karácsony előtt kirúgták a közmédiától Jakupcsek Gabriellát. Azóta felröppent a hír, hogy valójában csak külsős státuszba kerül át a műsorvezető, és ugyanúgy folytatja a Ridikült. A Blikk legújabb információi szerint azonban Novodomszky Éva kerül Jakupcsek helyére.

A Blikk információi szerint a Család-barát műsorvezetőnőjének nem volt más választása, MTVA alkalmazottként abban a műsorban kell dolgoznia, amelyre a munkaadója kijelöli. A lap értesülései szerint Évának voltak fenntartásai az eljárással kapcsolatban, ennek ellenére aláírta az új szerződését.

Forrás: MTI/Zih Zsolt

 

Jakupcsek Gabriella: „Abszurd, filmbe illő jelenet volt - azt hittük, jutalmat kapunk"

Az MTVA két legsikeresebb műsorának menesztett háziasszonyát a Life.hu telefonon érte el, a hangját szomorúság és megdöbbenés hatotta át. Olvasd el a cikket itt!