Korábbi cikkünkben csokorba szedtük a magyar sztárok karácsonyi fotóit, most pedig a külföldi hírességek otthonaiba pillantunk be.

Adam Levine és Behati Prinsloo

Josh Duhamel és Fergie

#repost @fergie: Santa baby

Josh Duhamel (@joshduhamel) által közzétett fénykép,

Kerry Washington

Very Merry. Xo

Kerry Washington (@kerrywashington) által közzétett fénykép,

Chris Hemsworth

Merry xmas world xoxo @liamhemsworth @hemsworthluke @zocobodypro @jasonsmith84 @elsapatakyconfidential @mileycyrus

Chris Hemsworth (@chrishemsworth) által közzétett fénykép,

Elsa Pataky

Best Christmas present ever! A kiss from @chrishemsworth !!! El mejor regalo de navidad!!' Un beso de de @chrishemsworth!!

Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) által közzétett fénykép,

Bethany Hamilton

Jeremy Renner

Alec Baldwin és Hilaria Baldwin

Drew Barrymore

@yeswayrose #christmascameearly #thankyou #loveyou #rosefriends with @barrymorewines

Drew Barrymore (@drewbarrymore) által közzétett fénykép,

Hilary Duff

✌ ❤️✨

Hilary Duff (@hilaryduff) által közzétett fénykép,

Sofia Vergara és Joe Manganiello

Feliz Navidad❤️

Sofia Vergara (@sofiavergara) által közzétett fénykép,

Alessandra Ambrosio

Noite de Natal ... ❤✨ #FelizNatal #Amor #Familia #love #merrychristmas

Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) által közzétett fénykép,

Reese Witherspoon

Merry #ChristmasEve, y’all! ❤️ Can’t believe the big man comes tomorrow!!! #SantaClausIsComingToTown

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által közzétett fénykép,

Catherine Zeta-Jones

Getting ready for our Christmas Eve dinner.

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) által közzétett fénykép,

Paris Hilton

Love my #SexyMamas #Kristmas

Paris Hilton (@parishilton) által közzétett fénykép,

Santa & the #ChristmasBaes #Kristmas ❤️

Paris Hilton (@parishilton) által közzétett fénykép,

Vanessa Hudgens

My sister from another mister ❤ @_ashleybee_ #purpleteeth

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által közzétett fénykép,

Shakira

Feliz Navidad! Los quiero! Shak

Shakira (@shakira) által közzétett videó,

Kourtney Kardashian

Festive moms VS chic moms...

Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) által közzétett fénykép,

Ryan Lochte

Sarah Jessica Parker

Heidi Klum

Frohe Weihnachten Merry Christmas from my family to yours

Heidi Klum (@heidiklum) által közzétett fénykép,

THANK YOU SANTA

Heidi Klum (@heidiklum) által közzétett fénykép,

Henry Cavill

Mans Zelmerlöw

Merry Christmas everybody!! Lots of love from Lund

Måns Zelmerlöw (@manszelmerlow) által közzétett fénykép,

Adriana Lima

Merry Christmas Feliz Natal Happy Hanukkah much love and peace to everyone. I am ver thankful for all the support. Love u all.

Adriana Lima (@adrianalima) által közzétett fénykép,

Kimi Raikkönen

Kate Hudson

From our family yours... bottoms up! Cheers to a very Merry Christmas Sending love everywhere ❤️️ ❤️️

Kate Hudson (@katehudson) által közzétett fénykép,

John Legend

Merry Christmas!

John Legend (@johnlegend) által közzétett fénykép,

Hugh Jackman

Merry Christmas to you and yours ...

Hugh Jackman (@thehughjackman) által közzétett fénykép,

Cara Delevingne

Merry Christmas everyone ❤❤❤

Cara Delevingne (@caradelevingne) által közzétett fénykép,

Gwyneth Paltrow

Merry Christmas, everyone. Lots and lots of love from us to you ❤ ❤

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) által közzétett fénykép,