Az RTL Klub új sorozatának, A mi kis falunk című produkciónak forgatásán váratlan baleset történt: elszabadult egy traktor és a víz felé vette az irányt.

Debreczeny Csaba a kissé alkoholmámoros Szifont alakítja A mi kis falunk című sorozatban. Az 5. epizód forgatásakor egy traktoros jelenetnél nem tudott rendesen leparkolni a járművel a tóparton, így az megindult a víz felé és nem lehetett megállítani. A stábtagok és a traktor tulaja is próbálta menteni a menthetőt, ám a járgány végül a tóban landolt.

A mi kis falunk egyik jelentében elszabadult a traktorForrás: Rtl Klub

"Nem volt kellemes érzés, amikor elindult a traktor hátrafelé a vízbe, nem állítanám, hogy halálfélelmem volt, mert arra sem volt időm, hogy felfogjam, mi történt. Amikor kijöttem a vízből, akkor fogtam fel, hogy akár nagyobb baj is lehetett volna"- mesélte a színész a Blikknek.

Hoppá: félmeztelenül tűnt fel a képernyőn az RTL Klub sztárja! (18+)
Bátran megmutatta gyönyörű idomait az RTL Klub sztárja, ami nem is csoda, hiszen tökéletes domborulatokkal büszkélkedhet. A mi kis falunk színésznője, Ripli Zsuzsi a szerep kedvéért vetkőzött le kollégái előtt.