Megijesztette a halál a legendás magyar énekest: "Kiegyezem vele, ha a színpadról visznek a temetőbe"

Forrás: MTI/Mohai Balázs -
halál Kóbor János elmúlás koncertsorozat D. Nagy Lajos halál gondolata bikini
Az elmúlt két évben sajnos számtalan nagy magyar zenésztől kellett végső búcsút vennünk. Elment Benkő László, Balázs Fecó és tavaly év végén örökre lehunyta a szemét Kóbor János is. Pályatársai halála megijesztették a Bikini ikonikus énekesét, D. Nagy Lajost.

A Bikini frontemberét nagyon megviselte a koronavírus-járvány, ugyanis alig járt el otthonról, cserébe kertészkedett, olvasott, sok olyasmit csinált, amire alapvetően nincs berendezkedve. A korlátozások feloldásával az ő élete is visszatért a normális kerékvágásba, és gőzerővel készül a zenekar koncertturnéjára.

A halál szele azonban meglegyintette őt is, hiszen az elmúlt két évben több barátját, kollégáját is elveszítette.

Rendszeresen edz, hogy bírja a koncertturnét Forrás: MTI/Mohai Balázs

Minden egyes búcsú alkalmával, amiből sajnos nagyon túl sok volt. Balázs Fecó halála az egész szakmát szíven ütötte, ezt túlzás nélkül mondhatom. Utána sajnos sorra vesztettük el a legnagyobb pályatársakat, hatalmas zenészeknek kellett búcsút mondanunk. Benkő Laci halála fájdalmas sebeket tépett fel, (...) Mecky halála pedig az utolsó tőrdöfés volt a szívbe

– mesélte a Blikknek az énekes. D. Nagy Lajos az élete végéig szeretne zenélni, és kiegyezik azzal, ha koncert közben éri a halál és mint fogalmaz, a színpadról viszik a temetőbe.

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket a LIFE Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.