Míg a nők Ryan Reynoldstól és Ryan Goslingtól olvadozhattak a Golden Globe-gálán, addig az uraknak is volt néznivaló.

Idén is csodás dekoltázsok és gyönyörű idomok érkeztek a vörös szőnyegre. Lássuk a legjobbakat:

Reese Witherspoon

Details, details, details #GoldenGlobes #GoldenHour @tiffanyandco

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által közzétett fénykép,

Priyanka Chopra

Emma Stone

Starry ✨ #EmmaStone #GoldenGlobes #LaLaLand Thank you @maisonvalentino ❤️ Hair: @mararoszak Makeup: @rachel_goodwin

Petra Flannery (@petraflannery) által közzétett fénykép,

Blake Lively

Kristen Bell

Hot damn, #KristenBell! #TheGoodPlace star brought the sequins to the #GoldenGlobes red carpet. ✨ : Venturelli/WireImage

Entertainment Weekly (@entertainmentweekly) által közzétett fénykép,

Naomi Campbell

#HotShot #NaomiCampbell on the red carpet for tonight's #GoldenGlobe awards

HOLLYWOOD UNLOCKED (@hollywoodunlocked) által közzétett fénykép,

Emily Ratajkowski

Gal Gadot

#GalGadot #goldenglobes #globodeouro

Ei HOLLYWOOD (@eihollywood) által közzétett fénykép,

Nicole Kidman

@KeithUrban and #NicoleKidman are red carpet pros! #GoldenGlobes

CMT (@cmt) által közzétett fénykép,

Chrissy Teigen

The cuteness ❤ #chrissyteigen #johnlegend #goldenglobes

Thessy & Yiota (@saboluxe) által közzétett fénykép,

Anna Kendrick

Anna Kendrick goes grey! Do you like her look? #annakendrick #etalkglobes #goldenglobes ( : Getty Images)

etalk (@etalkctv) által közzétett fénykép,

Gina Rodriguez

Jessica Biel

My heart #justintimberlake #jessicabiel #goldenglobes

Thessy & Yiota (@saboluxe) által közzétett fénykép,

Mandy Moore

Gwendoline Christie

Simone Biles

#SimoneBiles toda barbiezinha no Tapete Vermelho do #GoldenGlobes!

Brasil Fama (@brasil_fama) által közzétett fénykép,

Jessica Chastain

Rachel Bloom

#CrazyExGirlfriend star #RachelBloom in #ChristianSiriano #GoldenGlobes #GoldenGlobes2017 #LinkInBio

Just Jared (@justjared) által közzétett fénykép,

Sofia Vergara

#SofiaVergara in #ZuhairMurad #GoldenGlobes #GoldenGlobes2017 #LinkInBio

Just Jared (@justjared) által közzétett fénykép,

Zoe Saldana

#ZoeSaldana in #Gucci with husband #MarcoPerego #GoldenGlobes #GoldenGlobes2017 #LinkInBio

Just Jared (@justjared) által közzétett fénykép,

Kristin Cavallari