Budapesti felüljáróról ugrott le egy férfi


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huA X. kerületben járőröző rendőrök vettek észre egy zavart férfit szombat délelőtt a Kerepesi út és a Pongrác út kereszteződésénél a vasúti felüljárón. A 31 éves férfit hiába szólongatták az egyenruhások, az nem reagált. A rendőrök autójukkal az aluljáróhoz álltak, hogy annyival is tompítsák a leugrani szándékozó férfi esését. A zuhanás után a férfit kórházba szállították - írja a Ripost.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.