Robbanás történt egy Veszprém megyei hulladékégetőben


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huSzolgainé Soós Gabriella elmondta: a robbanás az égetőkemencében történt. Az épületben keletkezett tűz a felső szintet érintette, itt a lángokat a balatonfűzfői és veszprémi hivatásos tűzoltók egy habsugárral eloltották.

Tájékoztatása szerint már csak a kemencében tapasztalnak égést, a munkálatokat a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
A helyszínen a katasztrófavédelmi mobil labor is méréseket végez - tette hozzá.
Forrás: MTI
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.