Visszatér A Nagy Duett kiesett párosa


Csézy nagymamája a hét elején elhunyt, ezért az énekesnő úgy döntött, hogy nem folytatja a SuperTV2 produkcióját.
"A Nagy Duett a TV2-csoport saját fejlesztésű műsorformátuma, melynek a szabályait 2011-ben úgy rögzítettük, hogy abban az esetben, ha egy páros valamiért abbahagyja a versenyzést, annak a már kiesett duónak kell visszatérnie, amelyet a nézők a legtovább juttatták szavazataikkal. Ez alapján vasárnap Szulák Andrea és Papp Gergő lép újra A Nagy Duett színpadára. Rájuk és a többi versenyben lévő párosra csütörtök éjféltől újra lehet szavazni" - árulta el Illés Gabriella, a műsor producere.
A fordulat nehéz helyzetbe hozta Szulák Andreát és Papp Gergőt, akik csak csütörtökön, vagyis mindössze három nappal az élő show előtt tudták meg, hogy folytatniuk kell a versengést. 

"Furcsa helyzet ez. Annak ellenére, hogy mindketten imádtuk ezt a műsort, a múlt vasárnapi kiesésünk után lezártuk magunkban ezt a fejezetet és most kicsit nehéz visszaállni. Ráadásul csak pénteken tudunk először közösen próbálni, ami nem könnyíti meg a helyzetünket" - elemezte a szituáció visszásságát Papp Gergő. 
"Nem könnyű időszak ez senki számára, hiszen nagyon szomorú apropóból térünk vissza a műsorba. Az azonban természetes, hogy mindent megteszünk a nézők szórakoztatásáért" - tette hozzá Szulák Andrea. 
Eközben a kommentelők az interneten keményen szidják Csézyt, akit azzal vádolnak, hogy viselkedése, visszalépése nem profihoz méltó, és követelik, hogy Gesztesi Károly folytassa a versenyt egy új partner oldalán.  
Most megtudhatod, mennyire vagy stresszes!  | 
 
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.