Gary Barlow, a Take That zenekar énekese meglepő őszinteséggel vallott a betegségről, melyet csak nagy nehezen sikerült leküzdenie.


Az énekes elmondta, miután szakított a Take That zenekarral, nagyon elhízott, és a depresszió is utolérte őt. A brit X-Faktor zsűritagja most kürülbelül 75 kilót nyom, a depressziója alatt azonban 106 kiló volt. "Teljesen magam alatt voltam. Ma már egészen vékony vagyok ahhoz képest, amilyen kövér voltam" - mesélte az énekes.



facebook.com/takethat


A negyvenéves Gary a zenekar 1996-os felbomlása után fürdött a népszerűségben és a szólólemezének sikerében, boldogsága azonban csak addig tartott, míg a második lemez sikertelensége után kiadója szerződést nem bontott vele. A zenész bevallotta a Radio Times műsorában, hogy akkoriban rengeteget evett. "Azután elhatároztam, ha senki sem akar engem, akkor sem mehetnek így tovább a dolgok, egyszerűen nem nézhetek ki így. Ekkor realizálódott bennem, hogy én is a depresszió rabja lettem."



Barlow elmesélte, a felesége, Dawn volt az, aki arra ösztönözte őt, hogy a súlyfeleslegével forduljon orvoshoz, és kérjen tanácsot, hogyan tudna lefogyni. "A zsír egy védelmi mechanizmus volt számomra. Ahogy híztam, egyre inkább azt éreztem, nincs szükségem hatalmas napszemüvegekre vagy kalapokra, hogy elbújjak a nyilvánosság elől. Egy álruhát növesztettem magam köré. Aztán 2001 decemberében a feleségem egyszer csak hozzám fordult, és arra kért, menjek el egy orvoshoz" - mesélte az énekes. "Egyre nehezebben lélegeztem, mindig hamar elfáradtam. XXXL-es ruhákat hordtam, és háromszori próbálkozásra tudtam csak kikelni az ágyból. És persze a mérleget is messze elkerültem. Amikor végre ráálltam,  106 kilót nyomott. Ekkor jutottam el odáig, hogy időpontot kérjek egy orvostól" - mesélte őszintén Gary Barlow.


Légy egy igazán csajos közösség tagja! Csatlakozz a Life.hu-hoz az iWiWen és a Facebookon is!


Évekig titkolta betegségét a jóképű sorozatsztárhttp://www.life.hu/gyogyulj/20111004-kevin-sorbo-a-herkules-cimu-sorozat-fohose-szelutest-kapott.html 9 helyzet, amikor csak az alkohol segíthttp://www.life.hu/gyogyulj/egeszseghirek/20111004-az-alkohol-jotekony-hatasai.html Sarah Michelle Gellar testképzavarral küzdhttp://www.life.hu/gyogyulj/egeszseghirek/20110928-sarah-michelle-gellar-testkepzavarral-kuzd.html Tóth Gabi: Nem csak azért vagyunk, hogy szórakoztassunkhttp://www.life.hu/gyogyulj/egeszseghirek/20111003-toth-gabi-es-dobo-kata-is-reszt-vett-az-egeszseg.html Michael Jacksont "jó eséllyel" meg lehetett volna mentenihttp://www.life.hu/gyogyulj/egeszseghirek/20111002-michael-jacksont-jo-esellyel-meg-lehetett-volna-menteni-allitotta-a.html