Fogyj úgy, mint Gisele Bündchen: a 44 éves modell 10 kilótól szabadulna meg szülése után


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huGisele Bündchen előző hónapban adott életet harmadik gyerekének és máris elkezdett dolgozni azon, hogy visszanyerje bomba alakját.

Gisele az egészséges életmód híve, ami meg is látszik tökéletes alakján: harmadik gyermeke születése után is kirobbanó formában van, ám a brazil szépség nem elégedett, ugyanis 10 kilótól szeretne megszabadulni, lehetőleg minél hamarabb. Ez az érzés mindannyiunk számára ismerős, így hasznos lehet, ha ellessük a trükkjeit.
Gisele rendkívül szigorú menetrendet követ: minden nap hajnali 5-kor kel és 22.00-kor fekszik.
A korai ébredést követően egy kis langyos vizet iszik citrommal és kelta sóval, ami remekül támogatja a zsírégetést és rendkívül egészséges. Reggelire szívesen eszik tojást, avokádót, omlettet vagy frittatát, hogy a napot megfelelő fehérjebevitellel indítsa.

Azt is bevallotta, hogy igyekszik kerülni a cukrot, ami szerinte méreg, ezért helyette inkább juharszirupot, mézet, vagy más természetes édesítőszert használ.
Nyilván nem csak a konyhában dől el Gisele tökéletes alakja, keményen megdolgozik érte. Imád a természetben lenni, számtalanszor örökítették már meg lovaglás, vagy szörfözés közben. A legnagyobb szerelme azonban a pilates, amit már évek óta rendszeresen űz, méghozzá hetente hatszor. Ezek mellett szeret még úszni, röplabdázni, meditálni és olykor jiu-jitsuzni is szokott.
A nap végén pedig előszeretettel sétáltatja a kutyusát, ebből csak nagyon ritkán enged, ugyanis állítása szerint ez az a tevékenység, ami a legjobban kikapcsolja.



Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.