Így ünnepelték a sztárok a halloweent

Forrás: Getty Images
1/25
Heidi Klum, mint minden évben, idén is kitett magáértForrás: Getty Images
Forrás: Northfoto
2/25
Amber RoseForrás: Northfoto
Forrás: Instagram/behatiprinsloo
3/25
Behati Prinsloo, az ijesztő űrlényForrás: Instagram/behatiprinsloo
Forrás: Instagram/kyliejenner
4/25
Kylie Jenner és kislánya, Stormi Webster, Stormi Weather-nek (viharos időjárás) öltöztekForrás: Instagram/kyliejenner
Forrás: Instagram/beyonce
5/25
Beyonce és Jay ZForrás: Instagram/beyonce
Forrás: Instagram/catherinezetajones
6/25
Catherine Zeta JonesForrás: Instagram/catherinezetajones
Forrás: Instagram/annehathaway
7/25
Anne Hathaway plasztikai műtét után, szerencsére csak halloween-i tréfábólForrás: Instagram/annehathaway
Forrás: Getty Images
8/25
Coco Austin playmate szexi ninjakéntForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/bellathorne
9/25
Bella ThorneForrás: Instagram/bellathorne
Forrás: Instagram/bellahadid
10/25
Bella HadidForrás: Instagram/bellahadid
Forrás: Instagram/amyschumer
11/25
Amy Schumer és Chris - Siegfried and RoyForrás: Instagram/amyschumer
Forrás: Instagram/brunomars
12/25
Bruno Mars, azaz Jimmy (Mini) HendrixForrás: Instagram/brunomars
Forrás: Instagram/evalongoria
13/25
Eva Longoria babája ananász jelmezt kapottForrás: Instagram/evalongoria
Forrás: Instagram/hilaryswank
14/25
Hilary Swank kutyáját öltöztette beForrás: Instagram/hilaryswank
Forrás: Instagram/brielarson
15/25
Brie LarsonForrás: Instagram/brielarson
Forrás: Instagram/mariahcarey
16/25
Mariah CareyForrás: Instagram/mariahcarey
Forrás: Instagram/ciara
17/25
Ciara családjávalForrás: Instagram/ciara
Forrás: Instagram/emrata
18/25
Emily Ratajkowski, az ősasszonyForrás: Instagram/emrata
Forrás: Instagram/kimkardashian
19/25
Kim Kardashian, azaz Pamela Anderson és Tommy LeeForrás: Instagram/kimkardashian
Forrás: Instagram/kendalljenner
20/25
Kendall JennerForrás: Instagram/kendalljenner
Forrás: Instagram/reesewitherspoon
21/25
Reese Witherspoon-ék nem viccelnekForrás: Instagram/reesewitherspoon
Forrás: Instagram/pink
22/25
Pink és családjaForrás: Instagram/pink
Forrás: Instagram/krisjenner
23/25
Kris Jenner, mint KleopátraForrás: Instagram/krisjenner
Forrás: Getty Images
24/25
Mel B, barátnőjének Victoria Beckham-nek öltözött beForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/milano_alyssa
25/25
Milano AlyssaForrás: Instagram/milano_alyssa