Így készülnek a celebek Halloweenre a tengerentúlon - Elképesztő képek

Forrás: Instagram/kyliejenner
1/11
Kylie Jenner lánya jelmezbenForrás: Instagram/kyliejenner
Forrás: Instagram/katebeckinsale
2/11
Kate Beckinsale Halloweenkor is elegáns, ezúttal Audrey Hepburn bőrébe bújtForrás: Instagram/katebeckinsale
Forrás: Instagram/drewbarrymore
3/11
Drew Barrymore nagy tökbe vágta a fejszétForrás: Instagram/drewbarrymore
Forrás: Instagram/ddlovato
4/11
Demi Lovato első szettje elég dögösre sikerültForrás: Instagram/ddlovato
Forrás: Instagram/ddlovato
5/11
Demi Lovato második szettjében, ijesztő bohóckéntForrás: Instagram/ddlovato
Forrás: Instagram/reesewitherspoon
6/11
Reese WitherspoonForrás: Instagram/reesewitherspoon
Forrás: Instagram/torispelling
7/11
Tori Spelling nem faragott, hanem inkább tököt festettForrás: Instagram/torispelling
Forrás: Instagram/chrissyteigen
8/11
Chrissy Teigen és John Legend kisfia kutyának öltözöttForrás: Instagram/chrissyteigen
Forrás: Instagram/johnlegend
9/11
Chrissy Teigen és John Legend lánya, mint Wonder WomanForrás: Instagram/johnlegend
Forrás: Instagram/kyliejenner
10/11
Kylie Jenner kislányávalForrás: Instagram/kyliejenner
Forrás: Instagram/mileycyrus
11/11
Miley CyrusForrás: Instagram/mileycyrus