Így sokkolnak a sztárok Halloweenkor: itt vannak a legelképesztőbb idei jelmezek

Forrás: Instagram/arianagrande
1/17
Ariana Grande rémesen festForrás: Instagram/arianagrande
Forrás: Instagram/iamcardib
2/17
Cardi B dögös nővérkének öltözöttForrás: Instagram/iamcardib
Forrás: Instagram/cinthyadictator
3/17
Cinthya Dictator a Jared Leto alakította Joker bőrébe bújtForrás: Instagram/cinthyadictator
Forrás: Instagram/justintimberlake
4/17
Justin Timberlake, azaz Jessica Biel és Justin Timberlake, azaz egy hatalmas mikrofonForrás: Instagram/justintimberlake
Forrás: Instagram/iamhalsey
5/17
Halsey Marilyn Manson bőrébe bújtForrás: Instagram/iamhalsey
Forrás: Instagram/karliekloss
6/17
Karlie Kloss hatalmas szemekkelForrás: Instagram/karliekloss
Forrás: Getty Images
7/17
Neil Patrick Harris és David BurtkaForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/pasztorannaenekes
8/17
Pásztor Anna a neonzöld bűvöletébenForrás: Instagram/pasztorannaenekes
Forrás: Getty Images
9/17
Heidi Klum és Tom Kaulitz - a Halloween koronázatlan királynője idén is kitett magáértForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/vanessahudgens
10/17
Vanessa Hudgens, mint vámpírmacskaForrás: Instagram/vanessahudgens
Forrás: Getty Images
11/17
Palvin Barbi kedvesével, Dylan Sprouse-szalForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/kellyosbourne
12/17
Kelly Osbourne bohóckéntForrás: Instagram/kellyosbourne
Forrás: Instagram/cindycrawford
13/17
Cindy Crawford és férje idén punknak öltözöttForrás: Instagram/cindycrawford
Forrás: Instagram/tolvaireni
14/17
Tolvai ReniForrás: Instagram/tolvaireni
Forrás: Getty Images
15/17
Martha Hunt az Ötödik elemből LeelooForrás: Getty Images
Forrás: Getty Images
16/17
Ice-T és CocoForrás: Getty Images
Forrás: Getty Images
17/17
Grace ElizabethForrás: Getty Images