Foci-vb 2018: ők az idei bajnokság legszexibb focistái

Forrás: Getty Images, Twitter/Rui_Patricio1
1/17
Rui Patricio -Portugália, kapusForrás: Getty Images, Twitter/Rui_Patricio1
Forrás: Instagram/birkirbjarnason
2/17
Birkir Bjarnason -Izland, középpályásForrás: Instagram/birkirbjarnason
Forrás: Getty Images
3/17
Edinson Cavani -Uruguay, támadóForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/sergioramos
4/17
Sergio Ramos -Spanyolország, védőForrás: Instagram/sergioramos
Forrás: Instagram/aussenrist15
5/17
Mats Hummels -Németország, védőForrás: Instagram/aussenrist15
Forrás: Getty Images
6/17
Yannick Carrasco -Belgium, középpályásForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/rurikgislason
7/17
Rurik Gislason -Izland, középpályásForrás: Instagram/rurikgislason
Forrás: Instagram/dirar_nabil, Getty Images
8/17
Nabil Dirar -Marokkó, védőForrás: Instagram/dirar_nabil, Getty Images
Forrás: Instagram/ysommer1
9/17
Yann Sommer -Svájc, kapusForrás: Instagram/ysommer1
Forrás: Instagram/romelulukaku
10/17
Romelu Lukaku -Belgium, támadóForrás: Instagram/romelulukaku
Forrás: Getty Images
11/17
Gerard Piqué -Spanyolország, védőForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/rurikgislason
12/17
Rurik Gislason -Izland, középpályásForrás: Instagram/rurikgislason
Forrás: Instagram/iscoalarcon
13/17
Isco Alarcon -Spanyolország, középpályásForrás: Instagram/iscoalarcon
Forrás: Instagram/kevintrapp
14/17
Kevin Trapp -Németország, kapusForrás: Instagram/kevintrapp
Forrás: Instagram/paulodybala
15/17
Paulo Dybala -Argentína, támadóForrás: Instagram/paulodybala
Forrás: Getty Images
16/17
Aleksandar Prijovic -Szerbia, támadóForrás: Getty Images
Forrás: Instagram/falcao
17/17
Radamel Falcao -Kolumbia, támadóForrás: Instagram/falcao