Vége! Nem láthatjuk többet a Barátok közt sztárját


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huVégleg búcsúzik a Barátok közt Ludwigja, többet nem láthatjuk a sorozatban. Zubornyák Zoltán a Facebookon búcsúzott a sorozattól:
"Mindenkinek köszönöm a támogatást, a szeretetet, nagyon sokat segítettetek nekem az elmúlt két évben. Köszönöm, köszönöm!"
Ez pedig Ludwig utolsó jelenete a sorozatban:
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.