Megöltek egy 65 éves nőt Ózdon


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huHozzátartozója találta meg a 65 éves ózdi nő holttestét annak otthonában péntek délután. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a helyszíni szemle során felvetődött az idegenkezűség gyanúja, ezért a rendőrség halált okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt büntetőeljárást indított az ügyben - írja az MTI.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.