
NOX
Sztrókot kapott a NOX sztárja: mankóval tudott csak színpadra állni
Bár Nagy Tamás alapítótagja a NOX-nak, mégsem állt fel a legutóbbi koncerten a színpadra. Akkor senki nem értette, miért nincs ott, mostanra azonban kiderült: NOX Tomi a koncert előtt sztrókot kapott.














