Életfogytiglanit kapott Bándy Kata gyilkosa


A bíró emberölés bűntette, valamint kifosztás miatt mondta ki bűnösnek P. Lászlót. Ez a legsúlyosabb kiszabható büntetés. Ezen kívül meg kell fizetnie a 12 milliós bűnügyi költséget is - tudósít az [origo].
![Fotó: Tuba Zoltán [origo] Fotó: Tuba Zoltán [origo]](https://cdn.life.hu/2023/12/vV-MOH1tjsXUaQX0ege78UYwkZ8FwW5yHRg9tqycBgI/fit/1200/800/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzlkNGRlOGRlM2ViZjRkNWNiYjEyYjQyYjBjMWFmODM4.jpg)
A vád szerint a 26 éves férfi tavaly július 8-án hajnali két óra után pécsi, Dugonics utcai lakása előtt szólította meg a születésnapi összejövetelről hazafelé tartó Bándy Katát, egy játszótérre kényszerítette, megerőszakolta, és közben, hogy ellenállását megtörje, megfojtotta. P. László korábban beismerte a gyilkosságot, de tagadta, hogy a nőt brutálisan bántalmazta és megerőszakolta volna. Azzal védekezett, hogy Bándy Katával már hetekkel a tett előtt megismerkedett, sőt intim kapcsolatba került. Vallomása szerint azért fojtotta meg, mert indulatba jött, mivel a nő nem vállalta fel a kapcsolatukat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.