Miután a Viktória királynő emlékművének emelvényéről végignézte a katonai felvonulást, majd a palota erkélyéről a repülős bemutatót, György herceg csatlakozott a szüleihez a király és a királyné fogadására, ahol mintegy 50 veteránt és a második világháborút átélt személyt fogadtak teadélutánra, hogy tisztelegjenek a második világháborús nemzedék bátorsága és szolgálata előtt.
Emily Nash, A HELLO újságírója, a királyi család szakértője szerint ez egy jelentős pillanat a herceg számára: „Hatalmas meglepetés volt, hogy György herceg csatlakozott a királyhoz és a királynőhöz, valamint szüleihez a veteránok teadélutánján a palotában. Ez egy nagy pillanat a trón második várományosaként a számára, amelyre még sokáig emlékezni fog”.
György herceg egy 101 és egy 98 éves veteránnal beszélgetett, sok kérdést feltett nekik. A két volt katona dicsérte Vilmosnak a fiát, aki a veteránok szerint minden bizonnyal jó uralkodója lesz majd Nagy-Britanniának.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.