A Diamonds énekesnője, Rihanna szombaton az Instagramon az anyaság szépsége előtt tisztelgett a fiairól készült képek mellett, amelyek közvetlenül a születésük után készültek.

Forrás: Kevin Mazur/Getty Images
Rihanna szerint nőként a legnagyobb dolog, ami történhetett vele, az anyaság
„Messze a legerősebb dolog, amit nőként valaha is tettem… az én kis csodáim! #International WomensDay” – írta a kiposztolt fotók mellé Rihanna.
„És igen, gyöngyben és napszemüvegben szültem… ne kérdezd, sok minden történt” – tette hozzá Rihanna.
Az első, 2022 májusában készült fotón Rihanna elsőszülött fia, RZA a szülőszobában az énekesnő mellkasán pihen. A sztár gyémántokkal kirakott vintage gyöngyös chokert és egy arany zodiákus medalion nyakláncot visel, mindkettőt az ékszertervezője, Briony Raymond készítette.
A második fotón Rihanna most egyéves fia látható anyukája mellkasához simulva — a képen Rihanna rózsaszín napszemüvegben szelfizik a 2023 augusztusában született Riottal.
Rihanna fiainak édesapja A$AP Rockyval, akivel 2020 óta vannak együtt. Rihanna nemrég azt mondta a Harper's Bazaarnak, hogy a legnagyszerűbb dolog Rockyban az, hogy apaként viselkedik: az énekesnő szerint a rapperből átad a tisztaság és a kedvesség, amikor a gyerekeivel foglalkozik.
„Dühös vagyok, mert a fiaim néha jobban odavannak érte, mint értem. Ilyenkor azt mondom: „Tudod, ki főzte meg az ételt? Tudod, ki hozott világra?” — viccelődött Rihanna, aki boldog, hogy gyerekei szeretik őt és az apukájukat is.


