Tajtékzik Brooklyn Beckham: azt akarja, hogy a szülei hagyják már végre békén – Ez verte ki a biztosítékot


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Life.huBrooklyn Beckham és szülei, Vcitoria és David Beckham között egy ideje nem túl rózsás a viszony. A sztárfocista legidősebb gyereke házassága után egyre távolabb került a családjától, az elhidegülés okairól a két fél véleménye azonban különbözik. A szülők igyekeznének közelíteni gyerekükhöz, aki viszont teljesen elzárkózik a kapcsolattartástól. A szülők apák napi posztja erre rátett még egy lapáttal. Brooklyn Beckhamnél végleg betelt a pohár.

A Beckham család idilli egysége megingott, miután Brooklyn Beckham elvette Nicola Peltz színésznőt. A friss házaspár egyre kevesebb időt töltött a sztárfocistáékkal, Brooklyn egyre kevesebb családi eseményen és posztban tűnt fel. Hiánya mindig pletykaáradatot indított el, belső feszültségről és konfliktusokról suttogtak, és úgy tűnik, nem is jártak messze az igazságtól. Brooklyn végül megtörte a csöndet és elárulta, a szülei évekig irányították őt, megalázták feleségét, és még az esküvőjüket is igyekeztek a saját céljaikra felhasználni. A Beckham szülők ezzel szemben azt sugallják, hogy bármikor tárt karokkal várják vissza a fiukat, akármennyire is bántják őket ezek a nyilatkozatok. Ezt támasztja alá Victoria és David Beckham apák napi posztja is, ami Brooklynnál kiverte a biztosítékot.
David Beckham Instagram-bejegyzése a békülési szándékról szól: megosztott egy régi fotót magáról és a gyermekkori Brooklynról, valamint olyan képet is, amelyen mind a négy gyermekével együtt látható. A képek mellé ezt írta: „Apának lenni a legfontosabb feladatom – mindannyiótokat szeretlek, és köszönöm anyának, @victoriabeckham, hogy megajándékoztál ezzel a gyönyörű családdal. Boldog apák napját kívánok a világ összes apukájának!”
Victoria Beckham is üzent a férjének apák napja alkalmából az Instagramon: „David, te tényleg a legjobb apuka vagy. A legnagyobb eredményed mindig is a gyönyörű gyermekeink voltak, és nagyon szeretünk téged. Boldog apák napját" – írta egy olyan fotó mellé, amin Brooklyn is szerepel a testvéreivel és apjukkal.
A kommentelők előrevetítették, hogy ebből baj lesz. „Valaki közleményt fog kiadni arról, hogy ő nem járult hozzá a fényképhez" – írta például az egyik rajongó, és lett is belőle baj...
Nyilvánosan ugyan nem határolódott el – ismét – a szüleitől a posztok hatására Brooklyn Beckham, de a források szerint a színfalak mögött tajtékzik. „Teljesen ki van akadva emiatt. Megkérte őket, hogy hagyják békén, de ők továbbra is folyamatosan posztolnak róla" – mondta a forrás. „Ezzel az egész ügy újra reflektorfényt kap. Ő azt szeretné, ha békén hagynák őt, és az egész viszályt is."
Ezt pedig Brooklyn a lehető legkomolyabban gondolja, ugyanis tavaly karácsony előtt letiltotta szüleit az Instagramon, és ügyvédein keresztül megüzente nekik, hogy csak jogi képviselők útján hajlandó a kommunkációra.
Nemrég pedig egy ételfutár cég reklámjában szúrt oda Brooklyn a szüleinek, azóta az is kiderült, mennyit kaszált ezzel. Sokan pedig azzal vádolják, üzletet csinál a konfilktusból...



Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.