
műtét
Rubint Rékára újabb műtét és kemoterápia vár: „Készen állok, mert soha nem fogom feladni”
Rubint Rékára ismét kórházi vizsgálatok és kezelések várnak. A fitneszedző, aki nemrág beszélt először nyilvánosan arról, hogy négy éve egy ritka, rosszindulatú daganatos betegséggel, lágyrészszarkómával küzd, most arról számlt be, hogy újra megműtik, és a kemoterápia is újrakezdődik.














